Pobierz E-book

Pobierz darmowy ebook

Ponad 20 grillowych przepisów i porad

Grillowanie kojarzy Ci się z tymi samymi smakami? Kiełbasa, szaszłyki, stek – cały czas w kółko to samo? Stworzyliśmy dla Ciebie ebook, który pozwoli Ci odkryć grilla na nowo!

Co znajdziesz w środku?

Znajdziesz w nim aż 15 grillowych przepisów z trzech różnych światów – mięsnego, roślinnego oraz słodkiego. Dodatkowo wewnątrz czeka na Ciebie 7 przekrojowych artykułów z grillowymi wskazówkami i poradami.

Autorzy

Blogowa redaktor naczelna, pasjonatka podróży
i autorka przewodników kulinarnych i turystycznych po Włoszech. Miłośniczka win, uzależniona od dobrego jedzenia, najchętniej spędziłaby 365 dni w roku z najbliższymi – podróżując.

Nauczycielka i trenerka gastronomii, która uczy zawodowców oraz amatorów jak gotować inaczej i ciekawiej. Finalistka Hell`s Kitchen Polska oraz autorka popularnej książki “Wegetariańska kuchnia domowa”. Współpracuje z magazynami kulinarno-podróżniczymi, dla których przygotowuje sesje fotograficzne oraz autorskie przepisy.

Szef Kuchni z powołania, samouk, który od małego czerpie radość z gotowania i poznawania nowych smaków. Wyspecjalizowany w kuchni mięsnej. Uwielbia podróżować i odkrywać lokalne potrawy z przeróżnych zakątków świata. Jego kuchnia to miks tradycyjnych polskich potraw z egzotycznymi smakami. Największy nacisk kładzie na dobrej jakości, lokalny produkt.
Podejrzyj przepisy!