Profesjonalne grille gazowe serii Xpert

Grille ogrodowe – Xpert

Czy na niewielkim, dwupalnikowym grillu gazowym ogrodowym można grillować jak profesjonalista? Oczywiście, że tak! Musisz tylko wyposażyć się w odpowiednie, wysokojakościowe urządzenie. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz go dłużej szukać – odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania jest grill ogrodowy z serii Xpert. Urządzenia z tej kolekcji to propozycja w sam raz dla tradycjonalistów, którzy chcą szybko przyrządzać zdrowe potrawy z grilla, a jednocześnie nie potrzebują dodatkowych funkcji, takich jak boczny palnik do gotowania wody. Poznaj serię Xpert i wybierz model, który będzie odpowiedni dla Ciebie i Twoich bliskich!

Grille ogrodowe Campingaz Xpert – grilluj jak profesjonalista

Chociaż dwupalnikowe grille gazowe Campingaz z serii Xpert są urządzeniami stosunkowo niewielkimi jak na modele ogrodowe, zawierają wszystko, co jest potrzebne do przygotowania pysznych, idealnie przyrządzonych potraw mięsnych, warzywnych i rybnych. Jakie największe zalety mają oferowane przez nas modele z serii Xpert?

  • Grillowanie na dwóch palnikach – grille ogrodowe z serii Xpert zostały wyposażone w dwa palniki, które umożliwiają równomierne rozprowadzenie ciepła na ruszcie. Co więcej, wykonane ze stali nierdzewnej, mocne i wytrzymałe palniki tubowe zostały zaprojektowane w kształcie litery „V” – dzięki temu wysoka temperatura jest kierowana idealnie w stronę rusztu i nie ucieka na boki. W równomiernym rozprowadzaniu temperatury pomaga też specjalna osłona palnika z otworami wentylacyjnymi.
  • Szerokie możliwości – zapomnij o grillowaniu na węglu i ogniu skutkującym przypalaniem mięs i warzyw. Dwupalnikowy gazowy grill ogrodowy Campingaz Xpert 200 L Vario daje możliwość nie tylko grillowania na ruszcie, ale także smażenia na specjalnych patelniach czy pieczenia pod pokrywą – tak jak w piekarniku! Dzięki temu możesz zawsze możesz dobrać najlepszy sposób obróbki termicznej do rodzaju potrawy lub efektów, jakie chcesz osiągnąć.
  • Pełna kontrola – grille ogrodowe z serii Xpert zostały pod każdym względem zaprojektowane tak, byś miał pełną kontrolę nad urządzeniem. Dzięki wbudowanym kółkom bez problemu przetransportujesz grill w miejsce, które będzie idealne do grillowania, urządzenie rozpalisz bez użycia zapałek – za pomocą specjalnego przycisku, a dzięki wbudowanemu termometrowi zewnętrznemu będziesz mógł na bieżąco monitorować to, co dzieje się z Twoimi potrawami podczas grillowania.
  • Komfort grillowania – wybierając grill gazowy z serii Xpert, możesz liczyć nie tylko na sporych wymiarów ruszt, ale także na boczne blaty, dzięki którym przyrządy do grillowania oraz talerze i tacki możesz mieć zawsze pod ręką. Grill gazowy Campingaz Xpert 200 L Vario jest dodatkowo wyposażony w specjalną, zintegrowaną niewielką półkę na przyprawy. Dzięki takiemu wyposażenie grillowania w ogrodzie, na tarasie czy na działce wypoczynkowej będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek!

Grill Campingaz Xpert – profesjonalny sprzęt grillowy za niewielką cenę

Patrząc na wyposażenie grillów ogrodowych z serii Xpert, trudno uwierzyć, że tak wiele zaawansowanych funkcji i opcji może zmieścić się w tak niewielkim urządzeniu. Co więcej, modele Campingaz Xpert są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i pod względem zależności między jakością a ceną biją na głowę wiele konkurencyjnych modeli innych firm!

Profesjonalny grill ogrodowy Campingaz Xpert jest prosty w użyciu, a zarazem na tyle funkcjonalny, że z powodzeniem przyrządzisz z jego pomocą idealnie zgrillowane kiełbaski, karkówki, szaszłyki czy warzywa, a także usmażysz rybę, a nawet – zrobisz pyszną pizzę. Pamiętaj, że grillowanie na tych urządzeniach będzie jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze, gdy skorzystasz z naszych akcesoriów do grillowania Campingaz. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różnego rodzaju pokrywy i przyrządy, takie jak szczypce, widelce czy łopatki, a także akcesoria i środki do czyszczenia grilla. Zapoznaj się z naszą ofertą i wejdź na kolejny poziom grillowania razem z urządzeniami z serii Campingaz Xpert!