Select LX+ / EXS

Odtwórz wideo

NOWA LINIA SELECT

Poznaj technologie w najnowszej lini grilli gazowych Campingaz Select LX Plus / EXS

funkcja 01

Włoska jakość grillowania

Tradycja grillowania i gotowania na świeżym powietrzu we Włoszech sięga setek lat. Linia Select, wyprodukowana we Włoszech czerpie garściami z tej bogatej kulinarnej kultury.

funkcja 02

Składane półki boczne

W przygotowaniu grilla dla większej liczby gości pomogą Ci składane półki boczne. Wykorzystaj je w trakcie grillowania i zorganizuj przestrzeń wokół siebie.

FUNKCJA 03

Temperatura pod kontrolą

Zależy Ci na przypieczonej karkówce lub chrupiących warzywach? Dostosuj moc palników i przygotuj obiad tak jak lubisz.

FUNKCJA 04

Grill = zdrowie

Według badań grille gazowe nie emitują szkodliwych substancji. Gaz spala się bezwonnie i zamienia w dwutlenek węgla i parę wodną przez co problem dymu masz z głowy.

FUNKCJA 05

Łatwe czyszczenie

Uwielbiasz grillować - ale nie lubisz sprzątać? Wystarczy, że wyciągniesz wewnętrzne ścianki grilla, przetrzesz je papierem ręcznikowym i włożysz do zmywarki.

FUNKCJA 06

Dodatkowa izolacja

Tuż pod palnikami umieściliśmy dodatkową warstwę izolacyjną, która blokuje ciepłe powietrze i utrzymuje wysoką temperaturę na ruszcie.

FUNKCJA 07

Żeliwny ruszt i płyta

Ruszty żeliwne bardzo dobrze przewodzą ciepło, dlatego używane są w wielu profesjonalnych grillach gazowych dostępnych na rynku.

FUNKCJA 08

2x większa ochrona

Seria Select jeszcze lepiej chroni palniki przed tłuszczem. Znajdziesz tutaj dwie, niezależne warstwy - osłony wbudowane w ruszt oraz stalowe daszki nad palnikami. Ograniczają podpalanie się skupującego tłuszczu, który mógłby zbyt mocno przypiekać Twoje dania. 

WYBIERZ MODEL

Poznaj modele grilli gazowych Campingaz Select LX Plus / EXS

WYBIERZ MODEL
SELECT 3 LX PLUS

Trzy niezależne palniki o mocy aż 9000 watów, zagwarantują przypieczone i soczyste dania. Grill posiada składane półki, tacę ociekową oraz system Culinary Modular.

SELECT 4 LX PLUS

Cztery niezależne palniki o mocy aż 12 000 watów, zagwarantują przypieczone i soczyste dania. Grill posiada składane półki, tacę ociekową oraz system Culinary Modular.

SELECT 3 EXS

Trzy niezależne palniki o mocy aż 9000 watów, zagwarantują przypieczone i soczyste dania. Grill posiada składane półki, tacę ociekową oraz system Culinary Modular.

SELECT 4 EXS

Cztery niezależne palniki o mocy aż 12 000 watów, zagwarantują przypieczone i soczyste dania. Grill posiada składane półki, tacę ociekową oraz system Culinary Modular.

CULINARY MODULAR

Odkryj akcesoria do grilli gazowych Campingaz.

CULINARY MODULAR

ZOBACZ JAK TO DZIAŁA

KAMIEŃ DO PIZZY

Kamień ze stalową płytą do wyciągania pizzy. Współpracuje z systemem Culinary Modular – w grillach przystosowanych do tej technologii. Średnica kamienia: 29cm.

ŻELIWNY GARNEK

Żeliwna patelnia ze zintegrowanym rusztem ze stali nierdzewnej oferuje nieskończoną różnorodność zastosowań. Piecz większe kawałki mięsa lub nawet całego kurczaka. Usuń kratkę i przygotuj gulasz lub kruszonkę. Patelnia ma wysokie ściany, aby zminimalizować rozpryskiwanie i zachować soki do przygotowywania sosów. Boczna wylewka umożliwia nalewanie bez kapania. Duże uchwyty zapewniają dodatkową stabilność podczas podnoszenia pełnego naczynia.

PATELNIA WOK

Wok wykończony nieprzywierającą powłoką. Posiada głębokie dno i solidny drewniany uchwyt. Idealny do przyrządzania warzyw i dań kuchni azjatyckiej. Kompatybilny ze wszystkimi grillami Campingaz z technologią Culinary Modular poza grillami z serii Attitude.

ROŻEN DO KURCZAKA

Zestaw składa się z rożna i silnika elektrycznego. Solidny szpikulec umożliwia bezproblemowe grillowanie kawałków mięsa o wadze do 3 kg. Kompatybilny z grillami Campingaz:  Seria Master 3 i 4,  Seria Classic 3 i 4, Seria Woody 3 i 4, Seria RBS® 2 i 3,  Seria Select, Premium, Onyx 3 i 4.