System Culinary Modular©

Gotuj bez ograniczeń

Znudzony grillowaniem tych samych dań?

Brakuje Ci różnorodności? Wciąż przygotowujesz te same potrawy a Twoi znajomi mają już dość hamburgerów i steków? Daj się zaskoczyć i odkryj niezliczone możliwości grilla gazowego.

Otwórz się na nowe smaki

Z Culinary Modular nie musisz się ograniczać. Gotuj tak jak lubisz i przyrządzaj dania kuchni świata, od włoskiej pizzy, przez hiszpańską paellę, po azjatyckiego pad thai'a.

Odkryj radość z gotowania na nowo!

Odkryj prawdziwą radość z gotowania w ogrodzie. Zabierz swoich najbliższych w podróż dookoła świata i przyrządź dla nich pikantne krewetki serwowane prosto z prawdziwego woka!

Wyjmij element rusztu i włóż w jego miejsce akcesoria

To zajmie Ci tylko chwilę! Podnieś ruszt przy użyciu dedukowanego uchwytu i włóż w jego miejsce wybrane akcesoria Culinary Modular.

Słodkie śniadania prosto z grilla!

Wyobraź sobie, że jest sobotni, letni poranek, a Ty siedzisz z rodziną na tarasie i smażysz dla wszystkich puszyste pancakes z borówkami. Niemożliwe? Z żeliwną płytą Premium Plancha marzenia stają rzeczywistością.

Domowe dania prosto z Twojego ogrodu

Marzysz o rozpływającym się kurczaku w delikatnym sosie, podanym na kremowych ziemniaczkach? Nie ma problemu.
Z żeliwnym garnkiem Culinary Modular to możliwe!

ZOBACZ

JAK TO DZIAŁA

Poznaj technologie w najnowszej lini grilli gazowych Campingaz Series i daj się zaskoczyć!

ZOBACZ

FILM

AKCESORIA

CULINARY MODULARS

PATELNIA WOK

Wok wykończony nieprzywierającą powłoką. Posiada głębokie dno i solidny drewniany uchwyt. Idealny do przyrządzania warzyw i dań kuchni azjatyckiej. Kompatybilny ze wszystkimi grillami Campingaz z technologią Culinary Modular poza grillami z serii Attitude.

PAELLA

Naczynie do przyrządzania hiszpańskiej paelli. Jeden z wymiennych elementów w systemie Culinary Modular. Do wykorzystania w grillach przystosowanych do tego systemu. Wykończony nieprzywierającą powłoką.

KAMIEŃ DO PIZZY

Kamień ze stalową płytą do wyciągania pizzy. Współpracuje z systemem Culinary Modular – w grillach przystosowanych do tej technologii. Średnica kamienia: 29cm.

NOWOŚĆ

ŻELIWNY WOK

Nowy solidny Wok wykonany z żeliwa. Posiada głębokie dno i wygodny drewniany uchwyt. Idealny do przyrządzania warzyw i dań kuchni azjatyckiej. Kompatybilny z większością grilli Campingaz z technologią Culinary Modular. Wok posiada możliwość odczepienia drewnianego uchwytu, dzięki czemu można zamknąć pokrywę z żeliwnym garnkiem wewnątrz grilla. Pojemność 6.3 l.

ŻELIWNA PŁYTA

Błyszczący żeliwna płyta grillowa Plancha jest idealna do grillowania ryb, warzyw i steków.  Płyta jest kompatybilna ze wszystkimi grillami z seri Master (3 i 4 palnikowe) oraz wszystkimi  3 i 4 palnikowymi grillami z serii Classic oraz Woody. Produkt nie jest kompatybilny z grillami z serii Dual Heat (DH) i RBS ® . 

UWAGA: Płyty Premium Plancha nie należy łączyć z inną płytą. Używać tylko w połączeniu z rusztem do grillowania.

PIEKARNIK DO KURCZAKA

Stojak do pieczenia drobiu, pozwala na aromatyzowanie mięsa na przykład piwem czy winem. Współpracuje z systemem Culinary Modular – w grillach przystosowanych do tej technologii.

ŻELIWNY GARNEK

Żeliwna patelnia ze zintegrowanym rusztem ze stali nierdzewnej oferuje nieskończoną różnorodność zastosowań. Piecz większe kawałki mięsa lub nawet całego kurczaka. Usuń kratkę i przygotuj gulasz lub kruszonkę. Patelnia ma wysokie ściany, aby zminimalizować rozpryskiwanie i zachować soki do przygotowywania sosów. Boczna wylewka umożliwia nalewanie bez kapania. Duże uchwyty zapewniają dodatkową stabilność podczas podnoszenia pełnego naczynia.

RUSZT CULINARY MODULAR

Ruszt żeliwny umożliwiający zamianę stalowego rusztu na ruszt Culinary Modular (tylko w modelach do tego przystosowanych). Do rusztu można używać wszystkich produktów Culinary Modular (Paella, Wok, Pizza, piekarnik do kurczaka i żeliwny garnek). Ruszt został wykorzystany w takich modelach jak: Woody L, LX  /  Classic LS Plus  / RBS L  /  RBS LXS.  Nadaje się do stosowania z grillami z serii Master, Serii 3 i Serii 4 (z wyjątkiem lini RBS® ).

ROŻEN ELEKTRYCZNY

Zestaw składa się z rożna i silnika elektrycznego. Solidny szpikulec umożliwia bezproblemowe grillowanie kawałków mięsa o wadze do 3 kg. Kompatybilny z grillami Campingaz:  Seria Master 3 i 4,  Seria Classic 3 i 4, Seria Woody 3 i 4, Seria RBS® 2 i 3,  Seria Select, Premium, Onyx 3 i 4.

UCHWYT DO RUSZTU

Uchwyt do wyjmowania rusztu Culinary Modular. Ułatwia wyciągnięcie gorącego rusztu z grilla . Kompatybilny ze wszystkimi modelami wyposażonymi w system Culinary Modular.

ZOBACZ

POZOSTAŁE PRODUKTY