Grille gazowe – seria Attitude
Kto powiedział, że grillowanie jest zarezerwowane dla osób posiadających duży ogród, przydomowy taras czy prywatną działkę wypoczynkową? Marka Campingaz, jako firma z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem, dąży do tego, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania wszystkich pasjonatów grillowania – także tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na kupno dużego grilla ogrodowego. Najlepszym potwierdzeniem naszych celów i ambicji jest seria Attitude, w której można znaleźć różnego rodzaju grille stołowe – idealne do grillowania w ogrodzie i na balkonie, a także poza domem.

Attitude – bo grillowanie jest dla każdego
Projektując serię grillów na gaz Attitude, chcieliśmy stworzyć coś, z czego może skorzystać każdy – niezależnie od tego, gdzie mieszka i w jakim otoczeniu lubi grillować. Stołowe grille z tej kolekcji są dedykowane z jednej strony osobom, które zamiast na sporych rozmiarów grill ogrodowy wolą postawić na niewielki, kompaktowy model, jak i tym, którzy mieszkają na osiedlach jednorodzinnych nie mają komfortu posiadania własnego ogrodu. Kompaktowe wymiary grillów z kolekcji Attitude oraz niska waga sprawiają, że bez problemu można z nich korzystać nie tylko na tarasie, ale też na balkonie!

Ale i to nie wszystko! Całe wyposażanie dwu- i trzypalnikowych grillów gazowych z serii Attitude mieści się w obudowie urządzenia. Dwa, znajdujące się po bokach uchwyty ułatwiają z kolei wygodne transportowanie urządzenie, które bez problemów zmieści się w samochodowym bagażniku. Dzięki temu grill gazowy stołowy możesz wziąć na wakacje, biwak czy weekendowy wypad za miasto. Grillowanie pod gołym niebem na polu namiotowym, gorąca kawa na szlaku, a może ciepłe śniadanie nad brzegiem jeziora… brzmi dobrze, prawda?

Grille Attitude – profesjonalny grill zamknięty w kompaktowej obudowie
Grille gazowe z serii Attitude są najlepszym dowodem na to, że profesjonalny grill gazowy wcale nie musi mieć sporych gabarytów i ważyć kilkadziesiąt kilogramów. Niewielka obudowa urządzeń z tej serii mieści w sobie wszystko, czego potrzebuje wysokiej jakości grill na gaz. Stawiając na urządzenia z tej kolekcji, decydujesz się na:

różne możliwości grillowania – grill gazowy z serii Attitude jest wyposażony zarówno w żeliwny ruszt, jak i dwustronną płytę żeliwną. Dzięki temu swobodnie możesz zmieniać sposoby obróbki termicznej i przygotowywać nie tylko kiełbaski, szaszłyki i grillowane warzywa, ale także ryby czy pizzę;
swobodne regulowanie mocy – steruj pokrętłem i decyduj, z jaką intensywnością mają się smażyć lub piec przygotowywane przez Ciebie potrawy. Modele z serii Attitude są wyposażone w zewnętrzny termometr, który jeszcze bardziej ułatwia pilnowanie odpowiedniej temperatury;
mobilność – boczne uchwyty są odpowiednio wyprofilowane i wykończone tak, by przenoszenie grilla było jak najwygodniejsze. Komfortowe transportowanie urządzenia jest też możliwe dzięki niskiej wadze – niektóre modele ważą zaledwie 13 kilogramów!
wyjątkowy design – zapomnij o topornie wyglądających grillach węglowych! Urządzenia na gaz z kolekcji Attitude to piękne modele wykonane ze stali nierdzewnej, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale i wyglądem. Ich z jednej strony klasyczny, a z drugiej nowoczesny design sprawia, że stają się zarówno praktycznym, jak i ozdobnym wyposażeniem tarasu czy balkonu.
Attitude – wybierz grill gazowy turystyczny dla w sam raz dla siebie
Patrząc na grille gazowe z kolekcji Attitude, trudno uwierzyć, jak wiele może znaleźć się w tak niewielkim urządzeniu. Ale to właśnie funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni sprawia, że grille gazowe Attitude cieszą się tak dużą popularnością.

W tym miejscu możesz dokładnie zapoznać się ze wszystkimi modelami dostępnymi w serii Attitude i wybrać sprzęt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Polecamy również specjalny wózek do grilla Campingaz Attitude BBQ Trolley, który jest specjalnie dopasowany do specyfiki urządzeń z tej kolekcji. Zaznaczmy jednak, że nie jest on obowiązkowy. Grill na gaz Attitude możesz postawić na blacie, półce skalnej, lub po prostu na trawie – dokładnie tak, jak lubisz!