Grille ogrodowe – Select

Rodzinny, niedzielny obiad? A może weekendowe biesiadowanie na świeżym powietrzu w gronie znajomych? Grillowanie to świetny sposób na spędzanie czasu w gronie bliskich i spożywanie pysznych, różnorodnych potraw. Warunek jest tylko jeden – potrzebujesz wysokiej jakości grilla ogrodowego. Dokładnie takiego, jak modele z naszej unikalnej serii Select. Zobacz, co oferują grille ogrodowe Select i wybierz urządzenie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom!

Select – seria grilli dla najbardziej wymagających

Jeżeli od grillowania oczekujesz czegoś więcej, niż tylko kiełbasek, karkówki i szaszłyka, grill ogrodowy z serii Select jest urządzeniem idealnym dla Ciebie. Każdy model z tej kolekcji pozwoli Ci zmienić przydomowy taras lub ogród w profesjonalną kuchnię znajdującą się na świeżym powietrzu. Grilluj wtedy, kiedy chcesz i tak, jak chcesz.

Grille ogrodowe z serii Select to propozycja dla wymagających osób, które szukają grilla idealnie odpowiadającego ich potrzebom. W tej serii znajdziesz zarówno urządzenia o bardziej podstawowym wyposażeniu, jak bardziej zaawansowane.

Czym cechują się seria Select? Wybierając grill ogrodowy z tej kolekcji, decydujesz się na:

  • przynajmniej trzy palniki – grille ogrodowe z serii Select są dostępne w modelach z trzema lub czterema palnikami. Większa liczba palników sprawia, że możliwe jest grillowanie pośrednie, a temperatura jest bardziej równomiernie rozmieszczana na ruszcie. Dzięki temu Twoje potrawy będą idealnie wysmażone i wypieczone;
  • idealnie zaprojektowaną pokrywę – korzystaj z grilla jak z piekarnika, wykorzystując nowatorską, zaprojektowana od nowa pokrywę wykonaną z podwójnej tłoczonej stali, która zapobiega utratom ciepła. Rozpal piekarnik nawet do 350˚ i przygotuj wszystko, na co masz ochotę: kurczaka, a nawet pyszną pizzę neapolitańską!
  • pełną kontrolę – grille ogrodowe z serii Select są wyposażone w zewnętrzny termometr, dzięki któremu na bieżąco możesz kontrolować to, co dzieje się z Twoim jedzeniem. Pełna kontrola nad grillem pozwoli Ci przygotować idealne potrawy;
  • szerokie możliwości – grillowanie nie musi się kończyć na przyrządzaniu na ruszcie kiełbasek, szaszłyków i warzyw. Zaprojektowany przez nas System Culinary Modular pozwala na korzystanie z różnych dostępnych oddzielnie akcesoriów takich jak WOK, kamień do pizzy czy specjalna patelnia, a co za tym idzie – na pieczenie, duszenie czy smażenie. Niektóre modele z tej serii, takie jak trzypalnikowy grill ogrodowy Campingaz Select 3 S, dysponują także dodatkowym palnikiem bocznym. Kuchenka boczna umożliwia gotowanie na świeżym powietrzu – niezależnie od tego, czy chodzi o wodę, makaron, ryż czy zupę;
  • komfort i wygodę – grillowanie nigdy nie było tak wygodne! Grille ogrodowe z kolekcji Select są wyposażone – w zależności od modeli – w półki lub szafkę, a także blaty boczne, które umożliwiają komfortowe przyrządzanie i przyprawianie mięs i warzyw czy krojenie pieczywa. Dużym udogodnieniem są również haczyki, na których możesz powiesić akcesoria do grillowania czy ściereczki.

Poznaj serię Select i wybierz model dla siebie

Projektując urządzenia z serii Select, myśleliśmy o zróżnicowanej, a jednocześnie spójnej kolekcji, w której każdy z naszych klientów będzie mógł znaleźć urządzenie dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań. To właśnie dlatego znajdziesz tu zarówno grille ogrodowe trzypalnikowe z podstawowym wyposażeniem, jak i rozbudowane grille czteropalnikowe z dodatkową kuchenką boczną. Dopełnieniem tych urządzeń jest wyjątkowy, elegancki i nowoczesny design, który sprawia, że stają się one nie tylko funkcjonalnym, ale też ozdobnym elementem wyposażenia ogrodu czy tarasu.

W trosce o komfort naszych klientów wszystkie urządzenia ogrodowe z serii Select są objęte gwarancją przeciwko korozji palników, pokrywy i rusztu, którą wydłużyliśmy do 5 lat. Dzięki temu możesz bez obaw używać grilla przez długie lata. Zachęcamy też do kupienia dodatkowych akcesoriów do grillowania oraz pokrowców przeznaczonych do konkretnych modeli. W sklepie Campingaz znajdziesz wszystko, co potrzebujesz!