Grille ogrodowe – seria Classic

Od momentu, gdy w połowie XX wieku w Stanach Zjednoczonych zaczęto organizować posiadówki przy nieosłoniętych rożnach, grillowanie stało się powszechnym sposobem spędzania wolnego czasu na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie do posiadania własnego grilla przyznaje się około osiemdziesiąt procent osób! Nasza wyjątkowa seria grilli ogrodowych na gaz Classic powstała po to, byś mógł poczuć ducha tradycyjnego grillowania w nowej odsłonie. Poznaj modele z serii Classic i wybierz grill gazowy, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom!

Grille gazowe Campingaz Classic – klasyka w nowoczesnej odsłonie

Seria grilli gazowych Campingaz Classic została zaprojektowana z myślą o tradycjonalistach, którzy są przyzwyczajeni do prostych, klasycznie wyglądających urządzeń. W ponadczasowej, klasycznej obudowie zamknęliśmy jednak nowoczesne rozwiązania, które wnoszą grillowanie w gronie bliskich i znajomych na zupełnie nowy poziom!

Grillowanie to rytuał – przygotowywania i przyprawiania mięs i warzyw, układania ich na ruszcie i obracania, by były idealnie przysmażone z obu stron. Warto jednak pamiętać o tym, że bezpośredni kontakt żywności z ogniem i dymem sprawia, że do żywności dostają się toksyczne substancje, szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Żeby zachować przyjemność z grillowania i towarzyszącym mu rytuałom, a jednocześnie jeść bardziej zdrowo, wystarczy zamienić tradycyjny grill węglowy na oferowany przez nas grill gazowy ogrodowy z serii Classic. Urządzenia, które znajdziesz w tym miejscu, to po prostu ponadczasowa klasyka w nowoczesnej odsłonie!

Wykorzystaj wszystkie możliwości grilla ogrodowego Campingaz Classic

Seria Classic obejmuje najróżniejsze grille ogrodowe. Znajdziesz tu zarówno stosunkowo proste grille gazowe wyposażone w dwa palniki i uniwersalny ruszt, jak i również zaawansowane, czteropalnikowe modele, wyposażone nie tylko w wymienne ruszty, ale również dodatkowy palnik. Jakie możliwości dają grille ogrodowe z serii Campingaz Classic?

  • Zdrowsze grillowanie – przede wszystkim zaletą proponowanych przez nas grillów Campingaz Classic jest samo grillowania na gazie – nieporównywalnie zdrowsze od tradycyjnego przyrządzania mięs i warzyw na grillu węglowym. Brak bezpośredniego kontaktu żywności z ogniem i dymem oraz konstrukcja zaprojektowana tak, by nadmiar tłuszczu od razu spływał na tace ociekowe, sprawiają, że grillowanie staje się nie tylko prostsze i przyjemniejsze, ale także zdrowsze!
  • Równomiernie rozprowadzanie ciepła – masz już dość ciągłego przekładania kiełbasek i karkówek, bo na brzegach Twojego grilla temperatura jest niższa niż w jego centrum? Wybierając grill ogrodowy z serii Classic, zażegnasz ten problem raz na zawsze! Urządzenia z tej kolekcji są zaprojektowane tak, by ciepło było rozprowadzane równomiernie po całym ruszcie.
  • Potrawy takie, jakie lubisz – grillowanie nie musi ograniczać się do przyrządzania na ruszcie kiełbas i szaszłyków. W serii Classic znajdziesz bardziej zaawansowane grille ogrodowe na gaz, które mogą współpracować z naszym autorskim systemem Culinary Modular. Wyjmij wymienny ruszt i wstaw w jego miejsce zintegrowane z grillem, sprzedawane osobno akcesorium: kamień do pizzy, naczynie do paelli, WOK, żeliwny garnek, stojak do pieczenia kurczaka czy rożen! Co więcej, niektóre modele, jak na przykład 4-palnikowy grill Classic LS Plus D Seria 4, są wyposażone w dodatkowy palnik na blacie bocznym, który umożliwia gotowanie wody w garnku przy jednoczesnym przyrządzaniu potraw.
  • Pełen komfort – regularnie podczas grillowania narzekasz na brak miejsca, na które można odłożyć naczynia, akcesoria i przyrządy do grillowania i gdzie można komfortowo przygotować wszystkie potrawy? Grill gazowy ogrodowy z serii Classic rozwiąże Twój problem! Rozkładane blaty boczne, szafka z półką na przyprawy i haczyki, na których można zawiesić przyrządy do grillowania i szmatki sprawią, że przygotowanie mięs, warzyw, pieczywa, ryb czy pizzy stanie się prostsze niż kiedykolwiek!

Zapoznaj się szczegółowo z modelami z serii Classic i wybierz grill ogrodowy na gaz, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom!