Poznaj Grille Campingaz

LiniaSERIES

Przygotuj przepyszną ucztę dla przyjaciół i rodziny z nowymi grillami Campingaz Series 3 i 4. Wyposażone w wydajne i potężne palniki Blue Flame ze stali nierdzewnej, nowe grille znacząco zmniejszają problem podpalania się tłuszczu, dzięki czemu jedzenie pozostaje chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Dodatkowo czyszczenie nigdy nie było łatwiejsze dzięki nowej, rewolucyjnej technologii Campingaz Insta Clean® Aqua.

LiniaMaster

Luksusowe grille gazowe Campingaz® MASTER łączą w sobie najnowsze technologie i najwyższą jakość wykonania. Wyposażono je w ulepszony emaliowany żeliwny ruszt i płytę. Pokrywę oraz drzwiczki wykonano z dwóch warstw solidnej stali nierdzewnej. Dodatkowo wydłużono gwarancję do 10 lat na palniki ze stali nierdzewnej i pokrywę oraz 5 lat na ruszt. Wszystko po to, aby zapewnić najlepszy smak, bez kompromisów. 

LiniaClassic

Wyposażone w trwałe i wydajne palniki ze stali nierdzewnej wraz z dużą, emaliowaną powierzchnią do gotowania, grille z serii Classic są idealne do przygotowywania szerokiej gamy dań na świeżym powietrzu.

W zależności od modelu posiadają 3 lub 4 tubowe palniki ze stali nierdzewnej z niezależną regulacją mocy. Żeliwny ruszt utrzymuje odpowiednie natłuszczenie dań i wysoką temperaturę. Składane półki boczne oszczędzają miejsce na tarasie a wbudowana zapalarka pozwala łatwo rozpalić grilla bez użycia zapałek. 

LiniaWoody

Piękne drewniane wykończenia, które doskonale komponują się z meblami ogrodowymi i są świetnym dodatkiem do Twojego ogrodu. To główna cecha charakterystyczna linii Woody od Campingaz®. Duża powierzchnia do grillowania w połączeniu z trwałymi palnikami tubowymi ze stali nierdzewnej (3 lub w zależności od modelu) to gwarancja udanego grillowania.

LiniaRBS

Grille gazowe z lini Campingaz RBS to ekskluzywność połączona z najnowszymi technologiami. Posiadają emaliowany, dwuczęściowy ruszt oraz płytę z żeliwa, która doskonale sprawdza się podczas grillowania. Czy zdarzyło Ci się przypalić jedzenie na grillu? Z ceramicznymi palnikami RBS nie będziesz mieć już tego problemu. Uzyskaj mniej dymu i zdrowsze jedzenie! 

LiniaDUAL HEAT

Koniec z mieszaniem się smaków. Campingaz® Dual Heat oferuje wyjątkową precyzję grillowania, łącząc dwa grille w jeden. Niemożliwe? A jednak! Ścianka działowa wewnątrz pokrywy grilla, dzieli ruszt na pół tworząc dwie niezależne strefy grillowania. Od teraz możesz przygotować wiele potraw w różnych temperaturach i to na tym samym grillu! Dla jeszcze lepszej kontroli, grille zostały wyposażone w dwa termometry i trwałe palniki tubowe z niezależną regulacją mocy. 

LiniaXPERT

Praktyczne i niezawodne grille gazowe Xpert są doskonałym wyborem dla początkujących miłośników grillowania. Prosta, lecz solidna konstrukcja zawiera szereg rozwiązań, bazujących na latach doświadczeń w konstruowaniu grilli gazowych.

Dwa regulowane palniki ze stali gwarantują wysoką temperaturę na ruszcie.  Rozpalenie grilla jest łatwe, dzięki poręcznej zapalarce Piezo, a zintegrowany termometr pozwala Ci mieć wszystko pod kontrolą. 

LiniaAttitude

Seria grilli gazowych Campingaz® Attitude łączy elegancki, miejski styl z pionierską precyzją gotowania, zamykając wszystko w kompaktowym, przenośnym zestawie. Świetnie sprawdzą się w mniejszych przestrzeniach. Idealne na balkon, na podróż i do ogrodu.

Zaprojektowane z dbałością o detale, grille Campingaz® Attitude ułatwiają grillowanie, dzięki systemom równomiernego rozprowadzania ciepła Campingaz® Blue Flame, dużemu termometrowi i możliwości rozpalenia bez zapałek.

LiniaPlancha

Balkon, taras a może podróż? Grille gazowe Campingaz Plancha dedykujemy osobom, które dysponują mniejszą przestrzenią tj. balkon czy miejski taras. Grill można bez problemu przenieść i ustawić na stole lub dedykowanym wózku. Z serią Plancha możesz cieszyć się niesamowitą swobodą grillowania.

LiniaTurystyczna

Planujesz kolejną szaloną podróż backpackingowi? A może marzą Ci się rodzinne wakacje na kempingu? Z grillami turystycznymi Campingaz z łatwością przyrządzisz przepyszne jedzenie w plenerze. Daj się zaskoczyć i odkryj na nowo smaki podróży.