Poznaj Grille Campingaz

LiniaSERIES

Przygotuj przepyszną ucztę dla przyjaciół i rodziny z nowymi grillami Campingaz Series 3 i 4. Wyposażone w wydajne i potężne palniki Blue Flame ze stali nierdzewnej, nowe grille znacząco zmniejszają problem podpalania się tłuszczu, dzięki czemu jedzenie pozostaje chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Dodatkowo czyszczenie nigdy nie było łatwiejsze dzięki nowej, rewolucyjnej technologii Campingaz Insta Clean® Aqua.

LiniaClassic

Wyposażone w trwałe i wydajne palniki ze stali nierdzewnej wraz z dużą, emaliowaną powierzchnią do gotowania, grille z serii Classic są idealne do przygotowywania szerokiej gamy dań na świeżym powietrzu.

W zależności od modelu posiadają 3 lub 4 tubowe palniki ze stali nierdzewnej z niezależną regulacją mocy. Żeliwny ruszt utrzymuje odpowiednie natłuszczenie dań i wysoką temperaturę. Składane półki boczne oszczędzają miejsce na tarasie a wbudowana zapalarka pozwala łatwo rozpalić grilla bez użycia zapałek. 

LiniaWoody

Piękne drewniane wykończenia, które doskonale komponują się z meblami ogrodowymi i są świetnym dodatkiem do Twojego ogrodu. To główna cecha charakterystyczna linii Woody od Campingaz®. Duża powierzchnia do grillowania w połączeniu z trwałymi palnikami tubowymi ze stali nierdzewnej (3 lub w zależności od modelu) to gwarancja udanego grillowania.

LiniaXPERT

Praktyczne i niezawodne grille gazowe Xpert są doskonałym wyborem dla początkujących miłośników grillowania. Prosta, lecz solidna konstrukcja zawiera szereg rozwiązań, bazujących na latach doświadczeń w konstruowaniu grilli gazowych.

Dwa regulowane palniki ze stali gwarantują wysoką temperaturę na ruszcie.  Rozpalenie grilla jest łatwe, dzięki poręcznej zapalarce Piezo, a zintegrowany termometr pozwala Ci mieć wszystko pod kontrolą. 

LiniaAttitude

Seria grilli gazowych Campingaz® Attitude łączy elegancki, miejski styl z pionierską precyzją gotowania, zamykając wszystko w kompaktowym, przenośnym zestawie. Świetnie sprawdzą się w mniejszych przestrzeniach. Idealne na balkon, na podróż i do ogrodu.

Zaprojektowane z dbałością o detale, grille Campingaz® Attitude ułatwiają grillowanie, dzięki systemom równomiernego rozprowadzania ciepła Campingaz® Blue Flame, dużemu termometrowi i możliwości rozpalenia bez zapałek.

LiniaPlancha

Balkon, taras a może podróż? Grille gazowe Campingaz Plancha dedykujemy osobom, które dysponują mniejszą przestrzenią tj. balkon czy miejski taras. Grill można bez problemu przenieść i ustawić na stole lub dedykowanym wózku. Z serią Plancha możesz cieszyć się niesamowitą swobodą grillowania.

LiniaTurystyczna

Planujesz kolejną szaloną podróż backpackingowi? A może marzą Ci się rodzinne wakacje na kempingu? Z grillami turystycznymi Campingaz z łatwością przyrządzisz przepyszne jedzenie w plenerze. Daj się zaskoczyć i odkryj na nowo smaki podróży.