Grille ogrodowe Campingaz – seria Premium

Uwielbiasz grillowanie w gronie znajomych i bliskich, ale jednocześnie chcesz skończyć z niezdrowym przyrządzaniem kiełbasek, szaszłyków i karkówek na grillu węglowym? W takim jesteś w odpowiednim miejscu! Nasze ogrodowe grille gazowe Campingaz kupiło już ponad dwadzieścia tysięcy osób w Polsce. W tym miejscu możesz zapoznać się z serią produktową Series – jedną z tych, które cieszą się największą popularnością.

Popularność grillów ogrodowych z serii Series nie może dziwić. Znajdziesz tu bowiem wyjątkowe, nowoczesne grille ogrodowe, które umożliwią Ci zdrowsze przygotowanie nie tylko tradycyjnych kiełbasek, sznycli, szaszłyków czy warzyw, ale też takich potraw jak paella, azjatycki makaron z warzywami i kurczakiem, smażona ryba czy pizza!

Poznaj wszystkie możliwości grillów Campingaz z serii Premium

Poszczególne modele mogą się od siebie nieco różnić wyposażeniem czy funkcjonalnością, jednak niezależnie od tego, jaki grill ogrodowy Campingaz Premium wybierzesz, możesz być pewien, że w momencie zakupu grillowanie z gronie znajomych i rodziny stanie się prostsze, szybsze, zdrowsze i niezwykle urozmaicone. Poznaj wszystkie możliwości grillów ogrodowych na gaz Campingaz Premium!

Grilluj, smaż, piecz i gotuj z wykorzystaniem System Culinary Modular

Bardziej rozbudowane modele z serii Premium, takie jak Onyx 4 S są zintegrowane z systemem Culinary Modular, który umożliwia wyjęcie podstawowego rusztu i wmontowanie zamiast niego konkretnego akcesorium do grillowania: patelni WOK, naczynia do paelli, blachy czy kamienia do pizzy. W ten sposób z łatwością możesz przygotować dowolną potrawę, jaką wybierzesz Ty lub Twoi goście!

Co jeszcze mają do zaoferowania grille ogrodowe z serii Series? Niektóre z nich są wyposażane we wbudowany w blacie bocznym dodatkowy palnik, umożliwiający gotowanie wody lub zupy przy jednoczesnym przyrządzaniu potraw mięsnych i warzywnych. Dużym udogodnieniem jest też dodatkowy, położony wyżej ruszt, dzięki któremu utrzymasz odpowiednią temperaturę potraw, czekając na przybycie gości.

Skorzystaj z ogrodowego piekarnika

Oferowane przez nas grille ogrodowe zostały wyposażone w pokrywę wykonaną z podwójnej tłoczonej stali. Dzięki temu ogrodowy grill możesz używać tak samo jak domowy piekarnik. Grill można rozgrzać nawet do temperatury 350˚C, co umożliwia błyskawiczne przygotowanie pysznej, neapolitańskiej pizzy czy lasagne. Co więcej, temperaturę możesz kontrolować na bieżąco dzięki wbudowanemu zewnętrznemu termometrowi.

Zadbaj o komfort grillowania

Grille Campingaz wyposażone są w różne elementy, których celem jest zapewnienie Ci maksymalnego komfortu podczas grillowania. Dodatkowe blaty boczne, osłony rusztu przed podmuchami wiatru, półki na przyprawy i haczyki do zawieszenia przyrządów do grilla i ściereczek – wszystko to sprawia, że przyrządzanie posiłków w ogrodzie jest tak wygodne, jak w domowej kuchni!

Zamów grill ogrodowy na gaz z serii Premium

Zapraszamy do zapoznania się z serią grillów ogrodowych Campingaz Premium i dokładnego sprawdzenia wszystkich możliwości, jakie oferują urządzenia z tej kolekcji. W sklepie internetowym Campingaz znajdziesz też akcesoria do grillowania i przeznaczone do konkretnych modeli pokrowce ochronne!