Dostawa i Płatność

WARUNKI DOSTAWY

1. Wysyłka jest realizowana w sposób wybrany przez Użytkownika w momencie składania zamówienia, na adres dostawy wskazany przez Użytkownika. Użytkownik dokonujący zakupu ma prawo wskazać adres wysyłki zamówionego produktu wyłącznie w granicach Rzeczypospolitej Polski.

2.   Wysyłka poza granice Rzeczypospolitej Polski nie jest możliwa.

3.   Koszt dostawy w granicach Rzeczypospolitej Polski jest darmowy.Przesyłki wysyłane są kurierem GLS Poland Sp. z o.o. oraz DHL Parcel Polska Sp. z o. o.

  1. Czas dostawy: 1-2 dni robocze. 
  2. Wysyłka zamówień na terenie Polski jest bezpłatna. 

4. 90% paczek realizowanych jest następnego dnia,

  1. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy są przyjmowane do realizacji pierwszego dnia roboczego po dniu (dniach) wolnych. Nasze magazyny pracują od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00 i w tym czasie realizowane są zamówienia.

5.   Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy, które różnią się w zależności od wyboru formy płatności, opcji dostawy oraz miejsca dostawy.

6.   Czas realizacji zamówienia to:

  1. w przypadku przesyłki pobraniowej, czyli płatności przy odbiorze – zakupiony produkt zostanie wysłany po sprawdzeniu zamówienia przez pracownika obsługi Sklepu (do 2 dni roboczych od dnia powiadomienia Użytkownika o przyjęciu zamówienia do realizacji),
  2. przesyłki płatnej przed wysłaniem, czyli w przypadku wyboru opcji płatności: „szybkie płatności lub płatność kartą”- zakupiony towar produkt zostanie wysłany w terminie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowaniu na koncie Sklepu wpłaty we właściwej wysokości. Do ww. terminów realizacji zamówienia nie wlicza się dnia, w którym Sklep poinformował Użytkownika o przyjęciu zamówienia do realizacji.

7.   Czas dostawy to czas, w którym dostarczona jest przesyłka, w zależności od wyboru opcji dostawy przez Użytkownika. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS Sp. z o.o. lub DHL Parcel Polska Sp. z o. o. Przewidywany czas dostawy to 24-48 godzin na adres w Polsce. Podane terminy są terminami deklarowanymi przez firmę kurierską GLS Sp. z o.o. oraz DHL Parcel Polska Sp. z o. o.

8.   Koszty dostawy zostaną umieszczone na wystawionym dokumencie księgowym (fakturze VAT lub paragonie) jako oddzielna pozycja. O kosztach dostawy Użytkownik jest informowany przed akceptacją zamówienia.