Kuchenki i palniki turystyczne gazowe na kartusze

Kuchenki turystyczne na kartusze

Ciepły, niemalże domowy posiłek, a do tego kubek gorącej kawy lub herbaty? Chyba każda osoba lubiąca trekking i nocowanie pod namiotem zgodzi się z tym, że nie można wyobrazić sobie lepszego zwieńczenia długiego dnia na szlaku. To właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się kompaktowe urządzenia, takie jak kuchenka turystyczna na kartusze. Oferowane przez nas palniki znakomicie sprawdzą się zarówno podczas weekendowych wypadów za miasto i biwaków ze znajomymi, jak i podczas dłuższych, wakacyjnych wypraw.

Kuchenka turystyczna na kartusze – czy to dobry pomysł?

Chociaż weterani turystyki i osoby, które często biwakują pod gołym niebem, stosują kuchenki turystyczna na kartusze od wielu lat, mniej doświadczeni turyści, którzy po raz pierwszy chcą wypróbować palnik turystyczny na kartusze, w wielu przypadkach mają wątpliwości: czy taka turystyczna kuchenka jest bezpieczna? W końcu kartusz to nabój gazowy fabrycznie wypełniony gazem.

W ofercie naszego sklepu Campingaz znajdziesz urządzenia różnego typu. Kuchenka gazowa turystyczna na kartusze przebijane to model idealny na dłuższy pobyt na polu namiotowym, który zamyka się automatycznie po odłączeniu kuchenki od kartusza. Innym rozwiązaniem jest kuchenka turystyczna gazowa na kartusze typu Easy Click Plus – jest to nasz autorski system, umożliwiający łatwe łączenie i oddzielanie kuchenki i kartusza. Niezależnie od tego, jaką kuchenkę wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest ona całkowicie bezpieczna. Proponowane przez nas modele spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa.

Nie bez powodu kuchenka turystyczna na kartusze jest przez wielu miłośników trekkingu, rajdów rowerowych i turystyki namiotowej uznawana za niezbędny element wyposażenia. Lekkie, kompaktowe, mieszące się w plecaku czy podróżnej torbie kuchenki turystyczne umożliwiają przygotowanie świeżej, gorącej kawy lub ciepłego posiłku. Dodatkowo, są one wyposażone w stabilne ramiona, które osłaniają płomień przed wiatrem. Dzięki temu oferowane przez nas urządzenia mogą być z powodzeniem stosowane w różnych warunkach atmosferycznych.

Pojedynczy palnik, czy kuchenka turystyczna 2-palnikowa na kartusze – jak wybrać najlepsze urządzenie?

Wbrew temu, co może się wydawać, kuchenki turystyczne na kartusze to obszerna kategoria produktów, w której można znaleźć urządzenia różnego typu. Nasza propozycja obejmuje zarówno pojedyncze palniki turystyczne, jak i urządzenia bardziej rozbudowane – takie jak kuchenka turystyczna 2-palnikowa na kartusze.

  • Pojedynczy palnik na kartusze – to kompaktowe i lekkie urządzenie znakomicie sprawdzi się w przypadku osób, które chcą wypić kubek gorącej kawy lub herbaty lub podgrzać jedzenie na campingu lub podczas biwaku w lesie lub nad jeziorem. Podczas kilkudniowego pobytu na polu namiotowym dobrze sprawdzi się kuchenka z kartuszem przebijanym, natomiast osoby, które planują często łączyć i odłączać kuchenkę od kartusza, powinny postawić na model typu Easy Click Pkus.
  • Kuchenka turystyczna dwupalnikowa na kartusze – jednoczesne podgrzewanie posiłku i parzenie kawy lub gotowanie wody na herbatę? To nie problem jeśli postawisz na kuchenkę z dwoma palnikami! Taka kuchenka gazowa turystyczna na butlę ma jednak większe rozmiary, dlatego będzie odpowiednim rozwiązaniem dla osób podróżujących samochodem.
  • Grill gazowy Campingaz – piec, patelnia i grill w jednym? To możliwe! Co więcej, wymiary oferowanego przez nas przenośnego grilla 3w1 są stosunkowo niewielkie, dlatego urządzenie znakomicie sprawdzi się podczas wakacyjnych wycieczek i nocowania pod namiotem!

Zastanawiasz się, które urządzenie będzie najlepsze dla Ciebie? Każda z proponowanych przez nas kuchenek ma swoje cechy charakterystyczne, sprawiające, że sprawdzi się w konkretnych sytuacjach. Palnik na kartusze to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które będzie odpowiednim rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Z kolei kuchenka turystyczna dwupalnikowa to znakomita opcja na rodzinne wczasy, a grill gazowy – na wakacyjny wyjazd lub biesiadę ze znajomymi w ogrodzie.

Kuchenka, grill, czy palnik turystyczny na kartusze? Nie wiesz, co wybrać – pomożemy!

Nie masz doświadczenia w trekkingu, nocowaniu na polu namiotowym i przygotowywaniu ciepłych posiłków pod gołym niebem i nie masz pewności, która kuchenka turystyczna na kartusze z oferty sklepu Campingaz będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie? W takim razie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mniej doświadczone osoby mogą mieć problem z dokonaniem odpowiedniego wyboru, a to właśnie od tego zależy, czy wybrana kuchenka będzie należycie spełniała swoje zadanie podczas wyjazdów, wędrówek i biwaków. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy podczas zakupów, odezwij się do nas – chętnie odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy dokonać satysfakcjonującego zakupu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z propozycją naszego sklepu internetowego Campingaz i kontaktu!