Skip to content

Jaki grill gazowy do 2500 zł?

Facebook
Pinterest
Drukuj
Grill gazowy do 2500 zł do ogrodu, na balkon i w podróż to idealny sposób, aby uniknąć szkodliwego dymu jak w przypadku grilli węglowych. Taki zdrowy grill bez dymu jest niezwykle intuicyjny i szybki w obsłudze. Dlatego też pokochają go nie tylko amatorzy grillowanych potraw, ale zapaleni miłośnicy grilla. Grill Campingaz, to najwyższa jakość materiałów, które zapewniają mu dużą moc, niezwykłą wydajność oraz żywotność na długie lata.
W tym artykule podpowiadamy, jaki grill na gaz do 2500 zł będzie najlepszy dla ciebie i na co zwrócić uwagę przy jego zakupie.

Spis treści

Grill na gaz do 2500 zł — zanim kupisz, poznaj jego zalety

Grill gazowy marki Campingaz to bardzo zaawansowane urządzenie, zapewniające wysoką wydajność i komfort użytkowania. Wykorzystuje innowacyjne technologie i najwyższej jakości materiały, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Wszystkie modele posiadają szereg funkcjonalności, dużą moc oraz parametry, dzięki którym urządzisz zdrowy grill bez dymu w szerszym gronie. Zanim jednak wybierzesz najlepszy grill na gaz dla siebie, zwróć uwagę na kilka istotnych rzeczy.

Ilość i moc palników

Grill Campingaz do 2500 zł powinien mieć od jednego do trzech palników o dużej mocy i możliwość regulacji ich płomienia. Większa liczba palników zapewni równomierne ogrzanie całej powierzchni grillowania, a im większa jest ich moc, tym szybciej przyrządzisz smakowite potrawy.  Oczywiście, to ile palników posiada grill gazowy, warto uzależnić od swoich aktualnych potrzeb. Dla jednych idealny będzie grill na gaz podróżny z jednym palnikiem. Z kolei innym osobom przyda się funkcjonalny grill ogrodowy z trzema palnikami do częstego grillowania.

Powierzchnia grillowania

Wybierając grill Campingaz do 2500 zł, zwróć uwagę na jego powierzchnię grillowania. Grill ogrodowy przeznaczony do częstych spotkań w licznym gronie pozwoli ci przygotować dania nawet dla dwunastu osób. Maksymalne wykorzystanie możliwości sprzętu zapewni powierzchnia robocza powyżej 1800 cm2. Z kolei, jeśli potrzebujesz grilla na podróż, wybierz kompaktowy i niewielki grill gazowy z jednym palnikiem ogrzewającym mniejszą powierzchnię.

Dodatkowe funkcjonalności i innowacyjne systemu

Grill na gaz do 2500 zł to idealny wybór dla osób, które często i chętnie grillują. Jeśli należysz do nich, wybierz taki model, który zapewnia najwyższą funkcjonalność oraz ułatwia i przyspiesz grillowanie w ogrodzie i w podróży. Niektóre grille Campingaz zawierają system Insta Clean, który umożliwia mycie elementów grilla w zmywarce. Z kolei z Culinary Modular System — dzięki wymiennym akcesoriom — przygotujesz nie tylko kurczaka i steki , ale i pizzę czy paellę. Warto także wybrać grill ogrodowy kołami, dodatkowymi bocznymi półkami lub dodatkową boczną kuchenką.

Girll gazowy do ogrodu i na podróż – wybierz idealny model dla siebie

Grill Campingaz ATTITUDE 2100 LX

Grill gazowy ATTITUDE 2100 LX to kompaktowy grill bez dymu, który sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale i w podróży. Z powodzeniem możesz ustawić go także na stole na balkonie lub tarasie. Waga sięgająca 24 kg i poręczne uchwyty po obu stronach grilla sprawiają, że z łatwością przeniesiesz go w dowolne miejsce.

Ten grill na gaz posiada innowacyjny system Blue Flame, który równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni żeliwnego emaliowanego rusztu. Dzięki niemu kurczak, steki, warzywa i sery nie przywierają do powierzchni, a ich grillowanie zawsze odbywa się równomiernie z góry i z dołu. Co więcej, technologia ta sprawia, że przy dużej mocy palnika 5 kW zużycie gazu jest o wiele mniejsze niż w przypadku bez systemu Blue Flame. Grill Campingaz ATTITUDE 2100 LX ma regulowane palniki piezoelektryczne, a jego pokrywa zawiera wbudowany termometr umożliwiający kontrole temperatury w środku. Model posiada także Culinary Modular System, dzięki czemu możesz dokupić do niego zintegrowane akcesoria i ugrillować pyszną paellę lub pizzę.

Grill Campingaz Woody LX Seria 3

Grill gazowy Woody LX Seria 3 to grill ogrodowy, który nie tylko pozwoli na zdrowe grillowanie, ale i stanowi ozdobę twojego ogrodu lub tarasu. Solidnie wykonany grill na gaz posiada powierzchnię grillowania 2 800 cm2 i akcesoria składające się na Culinary Modular System pokryte emaliowaną powłoką zapobiegającą przywieraniu potraw.

Ten grill bez dymu posiada elementy wykonane z naturalnego drewna akacjowego w ciepłym wybarwieniu. To one w połączeniu z chłodną stalą tworzą sprzęt nowoczesny, ale pełen elegancji i klasy. Boczne składane półki grilla umożliwiają przygotowywanie potraw, co sprawia że grillowanie jest uporządkowane i przyjemne. Grill Campingaz Woody LX Seria 3 ma aż trzy palniki o mocy 9, 6 kW, elektryczny zapalniki oraz termometr wbudowany w pokrywę grilla. Z kolei łatwe przemieszczanie grilla umożliwiają dwa koła.

Grill Campingaz Classic LS Plus D Seria 3

Classic LS Plus D Seria 3 to grill ogrodowy, który zapewnia wyjątkową funkcjonalność i dużą powierzchnię grillowania 2800 cm2. Tego rodzaju grill na gaz ma trzy wydajane palniki o mocy 9,6 kW, które pozwolą ci niezwykle szybko i równomiernie grillować różnego rodzaju potrawy.

Grill Campingaz Classic LS Plus D Seria 3 ma emaliowany dwuczęściowy ruszt oraz płytę z żeliwa tworzące system Culinary Modular. Z kolei innowacyjny system Insta Clean umożliwi ci błyskawiczne umycie wszystkich elementów ruchomych w zmywarce. Wszystkie palniki umożliwiają niezależne sterowanie płomieniem, zaś jedna z dwóch bocznych półek posiada dodatkowy palnik, który pełni rolę kuchenki gazowej. Dzięki temu pyszny kurczak, soczyste steki czy zdrowe warzywa oraz marynata do nich może zostać przygotowana bez odchodzenia od grilla. Ten wydajny, solidny i praktyczny grill gazowy podsiada także czerty koła, które umożliwiają jego łatwy transport z miejsca na miejsce.

Grill Campingaz Party Grill 600

Party Grill 600 to grill na gaz idealn yw trakcie podróży kamperam, vanem lub autem osobowym. Jego kompaktowy rozmiar, mała waga i możliwość złożenia sprawiają, że nie zajmuje on wiele miejsca. Ten grill gazowy ma jeden palnik o mocy 4 kW z możliwością regulacji płomienia oraz piezoelektryczny zapalnik. Wszystko to ułatwia jego zapalenie nawet w trudnych warunkach pogodowych. Grill Campingaz posiada ruszt do gotowania, ruszt do grillowania oraz dwustronną karbowaną i płaską płytę z powłoką, która zapobiega przywieraniu potraw. Stabilizację zapewniają mu trzy solidne nogi, które mają  funkcję odłączenia.

Zobacz inne artykuły:

Porady

Pieczarki faszerowane na grilla z boczkiem

Pieczarki z boczkiem na grilla – jak przygotować? Organizujesz spotkanie przy grillu? Jeśli tak, pieczarki faszerowane na grilla z boczkiem to sposób na zadowolenie nawet

Porady

Czy grill gazowy jest zdrowy?

Fakt 1: Grill gazowy jest zdrowszy niż węglowy Czy grill gazowy jest zdrowy? Na pewno zdrowszy niż grill węglowy. Naukowcy z Politechniki Warszawskiej pod kierownictwem

Zobacz również

Porady

Pieczarki faszerowane na grilla z boczkiem

Pieczarki z boczkiem na grilla – jak przygotować? Organizujesz spotkanie przy grillu? Jeśli tak, pieczarki faszerowane na grilla z boczkiem to sposób na zadowolenie nawet

Porady

Czy grill gazowy jest zdrowy?

Fakt 1: Grill gazowy jest zdrowszy niż węglowy Czy grill gazowy jest zdrowy? Na pewno zdrowszy niż grill węglowy. Naukowcy z Politechniki Warszawskiej pod kierownictwem

Porady

Jaki materac dmuchany pod namiot?

Jaki materac pod namiot wybrać? Kilka porad Jest przynajmniej kilka kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę, szukając idealnego materaca pod namiot. Wśród najważniejszych można wymienić