O Marce

Smak potraw gotowanych na zewnątrz czy ciepłe światło latarni podczas kolacji przy brzegu jeziora. To są chwile, wspomnienia i uczucia, które inspirują nas w Campingaz®.

 

Od 1949 roku sprawiamy, że przebywanie na świeżym powietrzu to niezapomniane doświadczenie. Zrodzona z miłości do campingu i szeroko pojętego outdooru, obecna na plaży, polu campingowym, w ogrodzie, w górach i w każdym innym miejscu, gdzie zaniesie Cię duch przygody, marka Campingaz® sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Zrewolucjonizowała spędzanie czasu poza domem, wprowadzając produkty innowacyjne, praktyczne, wygodne, stylowe, budzące zaufanie już od ponad 70 lat. Campingaz® – proste przyjemności, najlepsze doznania

20 000+

POLAKÓW GRILLUJE Z NAMI

Nr 1

W SPRZEDAŻY GRILLI GAZOWYCH W SZWARJCARII, FRANCJI I WE WŁOSZECH

70+

LAT DOŚWIADCZENIA

POZNAJ

NASZĄ HISTORIĘ

1949
Rozpoczęcie produkcji kuchenek gazowych Bleuet.
1950 - 1960
Rozwój sprzedaży butli gazowych Campingaz. Od teraz podróżowanie może odbywać się bez ograniczeń.
1970'
Campingaz wprowadza do sprzedaży lodówki turystyczne, które ułatwiają tysiącom kempingowiczów zachowanie świeżości produktów podczas podróży.
1980'
Kartusz gazowy. Campingaz radykalnie zmienia obraz górskich i pieszych wędrówek. Z kartuszem gazowym, przygotowanie posiłku jest szybkie i może być wykonane praktycznie w każdym miejscu.
1990'
Wprowadzenie rewolucyjnych grilli gazowych, które wzbogacają szeroką ofertę produktów Campingaz.
2010'
Technologia Xcelerate TM zostaje wprowadzona do nowych kuchenek gazowych Campingaz.
2012
Śródziemnomorski klimat wpływa na nową kolekcję grilli. Campingaz zaskakuje po raz kolejny wprowadzając stołowe grille z serii Plancha.
2017
Campingaz wprowadza na rynek grille w segmencie premium. Swoją premierę ma linia Master.
2021
Premiera lini Campingaz Series z modelemi Select, Premium i Onyx. Piękny design, nowy system Insta Clean Aqua oraz stabilniejsza konstrukcja.